‘Media focusing on making music’
+31 20 675 53 08

Contact


Ronald Willemsen

Directie Sales en Marketing

Partner. Directie sales en marketing van de eigen titels Slagwerkkrant, Gitarist, Interface, MixedWorldMusic, Musicmaker, De Bassist, en opdrachttitels Akkoord Magazine, Zing Magazine, en Buma Stemra Magazine. Tevens bedrijfsleider en eventsorganisatie.

E-mail: ronald@k18.nl
Phone: 020 675 5308

Ollie Schmitz

Account Manager

Accountmanager voor de titels Gitarist, Slagwerkkrant en Interface.

E-mail: ollie@k18.nl
Phone: 020 675 5308

Robin Baard

Accountmanager

Accountmanager voor de titels Musicmaker en De Bassist

E-mail: robin@musicmaker.nl
Phone: +31 (0)6 4303 7906

Erk Willemsen

Algemeen directeur / Uitgever

Partner. Algemeen directeur. Uitgever van de eigen titels Slagwerkkrant, Gitarist, Interface, MixedWorldMusic, Musicmaker en De Bassist. Tevens sales- en marketingactiviteiten en eventsorganisatie.

E-mail: erk@k18.nl
Phone: 020 675 5308


Erk Willemsen

Algemeen directeur / Uitgever

Partner. Algemeen directeur. Uitgever van de eigen titels Slagwerkkrant, Gitarist, Interface, MixedWorldMusic, Musicmaker en De Bassist. Tevens sales- en marketingactiviteiten en eventsorganisatie.

E-mail: erk@k18.nl
Phone: 020 675 5308

Ronald Willemsen

Directie Sales en Marketing

Partner. Directie sales en marketing van de eigen titels Slagwerkkrant, Gitarist, Interface, MixedWorldMusic, Musicmaker, De Bassist, en opdrachttitels Akkoord Magazine, Zing Magazine, en Buma Stemra Magazine. Tevens bedrijfsleider en eventsorganisatie.

E-mail: ronald@k18.nl
Phone: 020 675 5308

Marcel Willemsen

Directie Studio

Partner. Directie studio. Vormgeving van de eigen titels Slagwerkkrant en Interface en opdrachtproductie Buma Stemra Magazine. Tevens activiteiten voor opdrachtproducties derden.

E-mail: marcel@k18.nl
Phone: 020 675 5308


Dennis Boxem

Hoofdredacteur Tests Slagwerkkrant

Hoofdredacteur tests van de titel Slagwerkkrant. Tevens fotograaf voor de titels Slagwekrkrant, Gitarist en Interface: live- en studiofotografie.

E-mail:dennis@slagwerkkrant.nl
Phone: 020 675 5308

Bouke Bijlsma

Hoofdredacteur Interviews Slagwerkkrant / Eindredacteur Slagwerkkrant, Interface

Hoofdredacteur Interviews van de titel Slagwerkkrant. Tevens eindredacteur van de titels Slagwerkkrant en Interface.

E-mail: bouke@slagwerkkrant.nl
Phone: 020 675 5308

Co Koenen

Adjunct-Hoofdredacteur / Eindredacteur Gitarist

Adjunct-Hoofdredacteur van de titel Gitarist. Tevens eindredacteur van Gitarist.

E-mail: co@gitarist.nl
Phone: 020 675 5308

Steven Faber

Hoofdredacteur Tests Gitarist

Hoofdredacteur Tests van de titel Gitarist

E-mail: steven@gitarist.nl
Phone: 020 675 5308

Jean-Louis Gayet

Technisch Hoofdredacteur Interface

Technisch hoofdredacteur en oprichter van de titel Interface. Directielid en mede-eigenaar Interface Media bv.

E-mail: jeanlouis@interface.nl
Phone: 020 675 5308

Peter Hoeks

Redacteur Interface

Redacteur van de titel Interface.

E-mail: peter@interface.nl
Phone: 020 675 5308

Chris Dekker

Hoofdredacteur De Bassist

Hoofdredacteur van de titel De Bassist.

E-mail: chris@debassist.nl
Phone: 020 675 5308

Chris Dekker

Hoofdredacteur Musicmaker / Eindredacteur De Bassist

Hoofdredacteur van de titel Musicmaker, eindredacteur van de titel De Bassist.

E-mail: andre@musicmaker.nl
Phone: 020 675 5308

Stefan Kollee

Redacteur Musicmaker

Redacteur van de titel Musicmaker

E-mail: stefan@musicmaker.nl
Phone: 020 675 5308

Ton Fiselier

Redacteur Musicmaker

Redacteur van de titel Musicmaker, tevens fotograaf

E-mail: ton@musicmaker.nl
Phone: 020 675 5308


Marcel Willemsen

Directie Studio

Partner. Directie studio. Vormgeving van de eigen titels Slagwerkkrant en Interface en opdrachtproductie Buma Stemra Magazine. Tevens activiteiten voor opdrachtproducties derden.

E-mail: marcel@k18.nl
Phone: 020 675 5308

Cyril Koopmeiners

Vormgever

Vormgever van de titels Slagwerkkrant en Interface.

E-mail: cyril@k18.nl
Phone: 020 675 5308


Vanja van Dam

Boekhouding en administratie

Boekhouding Keijser 18 Mediaproducties bv en Interface Media bv. Abonnementenadministratie Interface.

E-mail: vanja@k18.nl
E-mail: factuur@k18.nl
E-mail: abo@interface.nl
Phone: 020 675 5308

Mirjam Berendse

Boekhouding en administratie

Boekhouding Uitgeverij de Inzet bv. Abonnementenadministratie Gitarist.

E-mail: mirjam@k18.nl
E-mail: gitaristfactuur@uitgeverijdeinzet.nl
E-mail: abo@gitarist.nl
Phone: 020 675 5308

Ellen van der Star

Boekhouding en administratie

Abonnementenadministratie Slagwerkkrant. Assistent boekhouding Keijser 18 Mediaproducties bv, Uitgeverij de Inzet bv en Interface Media bv.

E-mail: ellen@k18.nl
E-mail: factuur@k18.nl
E-mail: abo@slagwerkkrant.nl
Phone: 020 675 5308


Google Maps © 2014

supported by www.sparbalu.com


Adres:
Post adres:
Email:
Telefoon:



Maandag:
Dinsdag:
Woensdag:
Donderdag:
Vrijdag:
Zaterdag:
Zondag:

Rozenstraat 206, 1016 PA Amsterdam
Postbus 11497, 1001 GL Amsterdam
info@k18.nl
(020) 675 5308



09.00 – 17.00
09.00 – 17.00
09.00 – 17.00
09.00 – 17.00
09.00 – 17.00
gesloten
gesloten